.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРАШ ЕКСПРЕС 400ГР

SKU: 03280038
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Какао напиток збогатен со витамини и калциум
Шеќер, какао во прав со намалена маст 23%, декстроза, минерали (лактат калциум, калциум глуконат), емулгатор: соин лецитин, арома, витамини (витамин А, витамин Д, витамин Ц, тиамин, рибофлавин, ниацин, витамин Б6, пантотенска киселина). Делови од какао мин. 23% Може да содржи млеко.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Краш - Хрватска
Колид С Теам

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*