.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРАП ДИВ СВЕЖ

SKU: 18030140
Достапност: На залиха
379 ден

Див Крап свеж
7 дена
од 0°C до 4°С
Потекло од Македонија
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*