.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРАНЧИ МУСЛИ ТРОПИК 600ГР

SKU: 05090223
Достапност: На залиха
177 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крцкави мусли
Житни снегулки (овесни, пченични, ржани, пченкарни и јачменови снегулки), растително масло (канола), екструдиран ориз, кафеав шеќер , гликозен сируп, пченично брашно, тропско овошје (ананас, манго, папаја, банана чипс (банана, мед, шеќер, кокосово масло, арома)), суво грозје , емулгатор: соја лецитин, арома.Производот содржи глутен и соја. Може да содржи траги од јаткасто овошје и сусам .
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Виталиа
Нелт Ст Виталиа

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од ЈАНА 0.5Л

ЈАНА 0.5Л

21 ден
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ЛИМ. 0.33Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ЛИМ. 0.33Л

23 ден 18 ден