.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРАНЧИ МУСЛИ БРУСНИЦА 600ГР

SKU: 05090224
Достапност: На залиха
165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крцкави мусли
Житни снегулки 50%,(овесни,пченични,ржани,пченкарни и јачменови снегулки),екструдиран ориз,кафеав шеќер (8%),гликозен сируп,растително масло (канола),сува брусница 4%(брусница,шеќер,сончогледово масло),пченино браѓно,емулгатор:соја лецитин,регулатор на киселост:лимонска киселина,арома.Содржи глутен и соја.Може да содржи трагови од јаткасто овошје,кикирики и сусам.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Виталиа
Нелт Ст Виталиа

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*