.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРАКС ЗАЧИНЕТИ СОЛЕНКИ 110 ГР

SKU: 07020782
Достапност: На залиха
29 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Зачинети стапчиња
Пченично брашно,растително малсо, мешавина од зачини 3,5%(кромид,магдонос,целер,лук),сурутка во прав,сируп од инвертен шеќер,агенси за нараснување,салца од домати,црвен пипер,ароми.
означен на амбалажата
на суво и темно место
ЕТИ
Империјал Табако АД Валандово

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*