.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОРНИШОНИ 1 КЛАСА 720МЛ

SKU: 09030617
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

КОРНИШОНИ пастеризирани од селектирани сорти на корнишон, според оргинален рецепт со примена на стандардите за квалитет. Препознатливи се по својот освежителен вкус,пријатна арома и крцкава тестура.
Корнишон, вода , оцет шеќер,сол,синап, црн пипер.
2 години
На амбиентална температура. После отварање се чува во ладилник најмногу 14дена.
ПРИНЦИП КОМЕРЦ Петар ДООЕЛ
ПРИНЦИП КОМЕРЦ Петар ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

49 ден
Слика од ДОЛЧЕЛА СУВ КВАСЕЦ 7Г

ДОЛЧЕЛА СУВ КВАСЕЦ 7Г

10 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС БЕЛО БРАШНО Т-400 ВОДЕНИЧАР 1 КГ

ЖИТО ЛУКС БЕЛО БРАШНО Т-400 ВОДЕНИЧАР 1 КГ

33 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

19 ден