.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОРАБ ТРНИЦА ОВЧО СИРЕЊЕ СО ТАРТУФ 470Г

SKU: 10010340
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

КОРАБ ТРНИЦА ОВЧО СИРЕЊЕ СО ТАРТУФ 470Г

Состaв: пастеризирано овчо млеко,  јогуртна култура,  сирило, горварска сол 3.5%, тартуф 2%

Рок на употреба: 365 дена

Начин на чување: од +2 do +8 

Производител: Трница ДОО 

Увозник/Дистрибутер: Трница ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од РОСА 0.5Л

РОСА 0.5Л

24 ден