.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОМПЛЕТ КРИСТАЛИ ЗА 20 ЈАЈЦА

SKU: 42110388
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Прехранбени кристали, Пипети со прехранбена течна боја
E102,E122,E133,E127,E110,E334,H20,Sodium Chloride
5 години
до 25°CДПТУ Палета 7 дооел
ДПТУ Палета 7 дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*