.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ЧЕТКА ЗА ЗАБИ НА БАТЕРИИ МИНИОНС

SKU: 34040213
Достапност: На залиха
629 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Екстра мека четка за заби на батерии
Plastika
Неограничен
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоив
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*