.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ ТОТАЛ ВИЗИБЛ ПРУФ 75МЛ

SKU: 34010697
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Total Visible proof паста има унокатна формула која помага во борбата со бактериите, Помага во борбата со бактериите не само на Вашите заби, туку и на Вашиот јазик, образи и непца цели 12 часа.Содржи технологија за за должината на времетраењето на четкање на забите.Дава одлична заштита од наслаги и гингивитис помагајќи во борбата со бактериите, лошиот здив, ерозија на глеѓта, хиперсензитивноста, кариесот, плакот, забниот камен, дамките и проблемите со непцата секојдневно.глицерин, вода, хидрирана силика, натриум лаурил сулфат, аргинин, арома, целулозна гума, цинк оксид, полоксамер 407, цинк цитрат, тетранатриум пирофосфат, ксантанова гума, бензил алкохол, кокомидопропил бетаин, натриум флуорид, натриум сахарин, фосфорна киселина, хидроксипропил метилцелулоза, суркалоза, ЦИ 73360, ЦИ 74160, ЦИ 778913 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕКТАР ТОМАТЕЛО ОРИГАНО И БОСИЛЕК 500МЛ

НЕКТАР ТОМАТЕЛО ОРИГАНО И БОСИЛЕК 500МЛ

37 ден
Слика од БОНДУЕЛЕ ПЧЕНКА 212Г

БОНДУЕЛЕ ПЧЕНКА 212Г

39 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

49 ден
Слика од НУТИНИ ПЧЕНКА ЗА ПУКАНКИ 200 ГР

НУТИНИ ПЧЕНКА ЗА ПУКАНКИ 200 ГР

19 ден