.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ ТОТАЛ АДВАНС ЕНАМЕЛ РИПЕР 75

SKU: 34010698
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЈА РЕМИНЕРАЛИЗИРА ОСЛАБЕНАТА ГЛЕЃ •Colgate Total ADVANCED ENAMEL HEALTH паста за заби има напредна формула која помага во обновување на глеѓта на забите. •Помага во борба против бактериите не само на забите, туку и на јазикот, образите и непцата цели 12 часа* - нашата најдобра паста за заби за здравје на целата уста. •Colgate Total ADVANCED ENAMEL HEALTH паста за заби обезбедува одлична заштита од наслаги и гингивитис, истовремено помагајќи во борба против бактериите, лошиот здив, ерозија на емајлот, хиперсензитивност, кариес, плак, забен камен, дамки и проблеби со непцата. *по 4 недели континуирана употреба глицерин, вода, хидрирана силика, натриум лаурил сулфат, аргинин, арома, цинк оксид, ксантанова гума, полоксамер 407, цинк цитрат, целулозна гума, тетранатриум пирофосфат, бензил алкохол, кокомидопропил бетаин, натриум флуорид, натриум сахарин, фосфорна киселина, зрна, суркалоза, еугенол, ЦИ 74260, ЦИ 77492, ЦИ 778913 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*