.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ ТОТАЛ АДВАНС ДИП КЛИН 75МЛ

SKU: 34010699
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЧИСТИ ДУРИ И ПОМЕЃУ ЗАБИТЕ •Новата Colgate Total ADVANCED DEEP CLEAN паста за заби има активна формула за чистење со микро-честички за полирање. •Не само што помага во борбата со наслагите помеѓу забите и во тешко достапни делови, туку исто така помага да се бори против бактериите на вашиот јазик, образите и непцата цели 12 часа* - нашата најдобра паста за заби за здравје на целата уста. •Colgate Total ADVANCED DEEP CLEAN паста за заби обезбедува одлична заштита од наслаги и гингивитис и истовремено помага во борба против бактериите, лошиот здив, ерозија на глеѓта, хиперсензитивност, кариес, наслаги, забен камен, дамки и проблеми со непцата. *по 4 недели континуирана употреба глицерин, хидрирана силика, вода, натриум лаурил сулфат, аргинин, арома, цинк оксид,3 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*