.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ ТОТАЛ АДВАНС ГАМ ХЕЛТ 75МЛ

SKU: 34010700
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Новата Colgate Total Advanced Gum Health паста има уникатна формула која помага во борбата со бактериите што се наталожени на непцата – основна причина за проблеми како што е гингивитисот.Помага за подобрување на здравјето на непцата намалувајќи го крварењето на непцата и воспалението на непцата поврзани со гингивитисот.Пастата Colgate Total Advanced Gum Health дава одлична заштита од плак и гингивитис помагајќи во борбата со бактериите, лошиот здив, ерозијата на глеѓта, хиперсензитивноста, кариесот, плакот, забниот камен, дамките и проблемите со непцата секојдневно*. целулозна гума, полоксамер 407, цинк цитрат, тетранатриум пирофосфат, ксантанова гума, бензил алкохол, кокамидопропил бетаин, натриум флуорид, натриум сахарин, суркалоза, ЦИ 778913 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*