.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ НАТУРАЛ ФРЕШ (ЛИМОН)75МЛ

SKU: 34010663
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Секојдневна заштита со Натурал пастата со азиско масло од лимон и природни екстракти од алое. Енергичен вкус на нане и цитрус.
сорбитол, вода, хидриран силициум, натриум лаурил сулфат, арома, ПЕГ-12, целулозна гума, тетранатриум пирофосфат, кокамидопропил бетаин, натриум сахарин, натриум флуорид, зрна, екстракт од алое барбаденсис, масло од кора на лимон, бензил алкохол, цитрал, еугенол, лимонене, ЦИ 47005, ЦИ 74260, ЦИ 77891.
3 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*