.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ МАКС ВАЈТ ОНЕ ОПТИК 75МЛ

SKU: 34010602
Достапност: На залиха
185 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пастата за заби Colgate Max White ONE содржи состојки кои го забрзуваат процесот на белееење на забите, слични на оние што ги користат стоматолозите. Ги отстранува дамките на забите и спречува забен камен, помагајќи да добиете побели заби во рок од една недела. Со редовна употреба, забите ќе останат подолго бели.
вода, сорбитол, хидриран силициум, ПЕГ-12, натриум лаурил сулфат, арома, целулозна гума, калиум хидроксид, тетранатриум пирофосфат, фосфорна киселина, кокамидопропил бетаин, натриум флуорид, натриум сахарин, ксантанова гума, хидроксилпропил метилцелулоза, еугенол, ЦИ 17200, ЦИ 42051, ЦИ 73360, ЦИ 74160.
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоив
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*