.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ ГАМ ИНВИГОРЕЈТ РЕВИТАЛИ 75МЛ

SKU: 34040264
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Gum пастата за заби содржи минерали и екстракт од женшен кои помагаат да ги зајакнете непцата за цврсто заштитени заби, од ден на ден. Пастата за заби има клинички докажана формула која ги намалува бактериите долж линијата на непцата за постепено зајакнување на истите. Пастата овозможува заштита од крварење, гингивитис и целосна заштита од бактериите кои ја напаѓаат усната празнина.
сорбитол,вода,хидрирана силика,натриум лаурил сулфат,глицерин,арома,цинк оксид,целулозна гума,цинк цитрат,тетранатриум пирофосфат,бензил алкохол,кокамидопрофил бетаин,натриум сахарин,натриум флуорид,ксантанова гума,зрна,сукралоза,екстракт од корен од женшен панакс,еугенол,лимонен,линалол,ЦИ 77492,ЦИ 77891
2 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоив
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*