.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ ГАМ ИНВИГОРЕЈТ ДЕТОКС 75

SKU: 34040259
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пастата за заби Colgate Gum Invigorate Detox содржи минерали и кокосово масло за да ви помогне да ги зајакнете вашите непца за цврсто заштитени заби, ден за ден. Пастата за заби има клинички докажана формула која извлекува бактерии од плакот од забите, непцата и тешко достапните области за темелно чистење и прочистување на непцата.
вода,глицерин,хидрирана силика,тетракалиум пирофосфат,цинк цитрат,натриум лаурил сулфат,ПВМ/МА кополимер,арома,калиум хидроксид,ксантанова гума,хидрогенирано кокосово масло,целулозна гума,кокамидопрофил бетаин,натриум флуорид,натриум сахарин,лимонен,ЦИ 77891
2 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоив
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*