.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ НАТУРАЛС ПАСТА ЗА ЗАБИ СЕМЕ ОД КОНОП 75МЛ

SKU: 34010746
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Направено со природно масло од семе од коноп и масло од мента Формулата за паста за заби со флуор ја зајакнува глеѓта на забот и обезбедува клинички докажана заштита од кариес Вкусот на нане остава чувство на чиста и свежа уста Веганска паста за заби, без глутен и без шеќер
сорбитол, вода, хидриран силициум, натриум лаурил сулфат, арома, ПЕГ-12,целулозна гума,тетранатриум пирофосфат,кокамидопропил бетаин, натриум сахарин, натриум флуорид,масло од семе од канабис сатива,екстракт од лист алое барбаденсис,малтодекстрин,лимонен, ЦИ 75810
втиснат на амбалажа
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*