.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕТ ПАСТА ЗА ЗАБИ НАТУРАЛС КОКОС И ГУМБИР 75МЛ

SKU: 34010742
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Новата паста Натурал со природни екстракти од кокос користат природни екстракти од растенија и минерали за чиста, свежа и здрава насмевка. Започнете го денот за природно здрава насмевка.
сорбитол, вода, хидриран силициум, натриум лаурил сулфат, арома, ПЕГ-12,целулозна гума,кокамидопропил бетаин, натриум сахарин, натриум флуорид,екстракт од прополис, овошен сок од пирус комунисте,екстракт од овошје кокос нуцифера,масло од корен на зингибер официнале,бензил алкохол, еугенол,лимонен,линалол, ЦИ 15510,ЦИ 19140
3 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*