.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОКОЛИНО ОМЕКНУВАЧ СИН 1.68Л

SKU: 30320135
Достапност: На залиха
225 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Омекнувач5-15%katjonski povrsinski aktivni supstanci,5% Parfem,Benzyl Benzoate,Hexyl Cibnamal,Limonene,DMDM,Hydantoin,Potassium Sorbate 18 meseciДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаUnileverKola Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*