.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КЛИН ПРО НАТУРАЛ 750 МЛ.

SKU: 31100209
Достапност: На залиха
138 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Средство за стакло со пумпа, 99,9% природни состојки
99,9% природни состоки, парфем
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Австрија, 1030 Виена, Ердергштасе 29,Австрија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*