.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КЛИН ЗА СИТЕ ПОВРШИНИ МУЛТИ ШАЈН 750МЛ ПУМПА

SKU: 30620231
Достапност: На залиха
157 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Средство за стакло со пумпа
<5% анјонски површинско активни материи, парфеми(Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone)
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Henkel Central Eastern Operations GmbH, 1030 Vienna Erdbergstrasse 29, Austria
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*