.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИТ КАТ ЧАНКИ 3X40 ГР

SKU: 07041864
Достапност: На залиха
74 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Вафел производ прелеан со млечна чоколада (68,5%).Млечна чоколада содржи растителн масти како додаток на какао путерот.

Шеќер,пченично брашно,обезмастено млеко во прав,какао маса,какао путер,растителни масти (палма,шеа),млечна маст,емулгатор (сончогледов лецитин),агенс за нараснување (натриум хидроген карбонат).Моќе да содржи кикиритки и јаткасто овошје.

Означен на амбалажата

Да се чува на суво место,заштитено од извор на топлина

Нестле Бугарија

Алма-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 19

ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 19

95 ден
Слика од ЈАНА СПОРТ ПЕТ 1Л

ЈАНА СПОРТ ПЕТ 1Л

35 ден
Слика од САЈДЕРС СТРОНГБОУ ЗЛАТНО ЈАБОЛКО 0.33Л

САЈДЕРС СТРОНГБОУ ЗЛАТНО ЈАБОЛКО 0.33Л

71 ден
Слика од САЈДЕРС СТРОНГБОУ ЦРНИЦА 0.33Л

САЈДЕРС СТРОНГБОУ ЦРНИЦА 0.33Л

71 ден