.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИНГО БИСКВИТИ МИКС 700ГР

SKU: 07010242
Достапност: На залиха
84 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Микс ванила бисквити

пченично брашно, шеќер,растителна палмина маст, млеко во прав, средства за нараснување на тестото: амониум бикарбонат и натриум бикарбонат, сол, емулгатор: соја лецитин, арома ванила. Производот содржи пченичен глутен, соја лецитин и млечни состојки.

13 месеци

Препорачана е собна температура 18-20C (мин 5C , макс 25C )

Виа Пром Доо Охрид

OKEAN-KOM TREJD DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*