.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИБЕЛА ПИРЕ 120 ГР

SKU: 06050072
Достапност: На залиха
35 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пире од компири
Компири, емулатори е-471, содржина на вкупни протеини 7.7%.
означен на амбалажата
На суво и темно место
ЧЕЗАКОМЕРЦ
ЧЕЗАКОМЕРЦ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*