.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИБЕЛА ДЕМЕРАРА КАФЕАВ ШЕЌЕР 400ГР

SKU: 03310039
Достапност: На залиха
54 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кафеав шеќер - Демерара
Нерафиниран кафеав шеќер во кристали.
Означен на амбалажата
Добро затворен на суво место
Маурициус
Чезакомерц Доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*