.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
10 Поени

КАРНЕКС ХУМУС СО СЕМКИ ОД ТИКВА 95Г

SKU: 09120016
Достапност: На залиха
49 ден 43 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хумус

Состав: Хумус намаз од леблебија. Состојки: варена леблебија 33%,вода , сончогледово масло,путер од тиква 6%(сурово масло од семки од тиква 85%),ладно цедено масло од тиква кукурбита 15%,сок од лимон,семки од тиква 3.5%,тахини 3%(паста од сусам), готварска сол,екстракт од зачини. Може да содржи траги до соја и глутен(пченица)


Рок на употреба: 366 дена
Да се чува на температура до 25 степени

Месна индустрија Врбас ДОО"Carnex"

КОЛА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ВАНИЛИН ШЕЌЕР 10 ГР

ДР. ЕТКЕР ВАНИЛИН ШЕЌЕР 10 ГР

7 ден
Слика од БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ ПЕТ 1.5Л

БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ ПЕТ 1.5Л

88 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден