.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАРНЕКС ХУМУС СО СЕМКИ ОД ТИКВА 150ГР

SKU: 09120013
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хумус намаз од леблебија.
Варена леблебија 33%,вода , сончогледово масло,путер од тиква 6%(сурово масло од семки од тиква 85%),ладно цедено масло од тиква кукурбита 15%,сок од лимон,семки од тиква 3.5%,тахини 3%(паста од сусам), готварска сол,екстракт од зачини. Може да содржи траги до соја и глутен(пченица)
366 дена
да се чува на температура до 25 степени
Месна индустрија Врбас ДОО"Carnex"
КОЛА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*