.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАРНЕКС ХУМУС СО АЈВАР 150ГР

SKU: 09120014
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хумус намаз од леблебија.
Варена леблебија 38%,ајвар 26.5%(црвена пиперка 76%,модар патлиџан 12%, сончогледово масло, оцет, доматен концентрат 2.6%,готварска сол, шеќер,зачини, лута пиперка),вода , сончогледово тахини 3%, сок од лимон,готварска сол,екстракт од зачини. Може да содржи траги до соја и глутен(пченица)
366 дена
да се чува на температура до 25 степени
Месна индустрија Врбас ДОО"Carnex"
КОЛА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*