.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
10 Поени

КАРНЕКС ХУМУС КЛАСИК 95Г

SKU: 09120015
Достапност: На залиха
49 ден 43 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хумус

Состав: Хумус намаз од леблебија. Состојки: варена леблебија 41%,вода , тахини 11% (паста од сусам), ладно цедено маслиново масло 9%,сончогледово масло,сок од лимон, готварска сол,екстракт од зачини. Може да содржи траги до соја и глутен(пченица)


Рок на употреба: 366 дена
Да се чува на температура до 25 степени

Месна индустрија Врбас ДОО"Carnex"

КОЛА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РИБЕЛА ХУМУС НАМАЗ ШИТАКЕ 200Г

РИБЕЛА ХУМУС НАМАЗ ШИТАКЕ 200Г

15 Поени
99 ден 89 ден
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

15 ден
Слика од РИБЕЛА ХУМУС НАТУРАЛ 200Г

РИБЕЛА ХУМУС НАТУРАЛ 200Г

15 Поени
99 ден 89 ден
Слика од БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

23 ден