.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАРНЕКС ХУМУС КЛАСИК 150ГР

SKU: 09120012
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хумус намаз од леблебија.
Варена леблебија 41%,вода , тахини 11% (паста од сусам), ладно цедено маслиново масло 9%,сончогледово масло,сок од лимон, готварска сол,екстракт од зачини. Може да содржи траги до соја и глутен(пченица)
366 дена
да се чува на температура до 25 степени
Месна индустрија Врбас ДОО"Carnex"
КОЛА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*