.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАНБЕБЕ ПЕЛЕНИ ХЛ 8, 25-30КГ

SKU: 31050321
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пелени за бебиња
Памук,сап,растеглива лента
3 год.од датумот на производство
Да се чува на суво место
Онтекс Турција-член на Онтекс Белгија групација
Магнолија Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*