.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАМРИ ЧОКОЛАДНА ФОНТАНА ЦР 4457

SKU: 39040536
Достапност: На залиха
2390 ден 1599 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 190W Капацитет: 500ml Температура: 60C Димензии: 37x19cm индикаторска сијаличка Пластичко куќиште отпорно на топлина Можност за поставување на пумпа и греење на епаратот Можност за расклопување на одделни компоненти Наменет за домашна употреба гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*