.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАМРИ АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ ЦР 4458

SKU: 39040554
Достапност: На залиха
1599 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 1200 W Подготвува пуканки со топол воздух за приближно 2,5мин Без користење на масло Проѕирен капак со интегрирана лажица за полнење Оn-off копче гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*