.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАЛВО ТУНА СЕЦКАНА ВО РАСТИТЕЛНО МАСЛО 142 ГР

SKU: 09050480
Достапност: На залиха
102 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Калво туна
Туна,сол,вода,растително масло.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Calvo Spain
Колид С Тим Дооел Колешино

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*