.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАДАИФ КГ

SKU: 05112232
Достапност: На залиха
360 ден

топено благо со шербет од кончести тестенини виткани со суво грозје
Пченично брашно Т500,вода,шќер,суво грозје Алергени:глутен
4 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*