.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАВИЈАР ЦРВЕН СВЕЖ 100Г

SKU: 09050146
Достапност: На залиха
870 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кавијар црвен свеж
7 дена
од 0°C до 4°С
Потекло од Грција
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*