.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАБАНИЦА ЗА ДЕЦА

SKU: 51160064
Достапност: На залиха
449 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска кабаница, со ликови од најпопуларни цртани филмови, димензии Л, ХЛ, ХХЛнајлоннеограниченНа суво и чисто место, подаледку од влага и водаМасориенте. НР КинаСимпл Трејд М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*