.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИНТЕКС ГОЛЕМ БАЗЕН 229Х152Х48ЦМ

SKU: 36150937
Достапност: На залиха
2499 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

БАЗЕН

ПВЦ, ГУМА

НЕОГРАНИЧЕН

НЕМА СПЕЦИФИЧНИ УСЛОВИ ЗА ЧУВАЊЕ/ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА ПОМАЛИ ОД 3 ГОДИНИ 

ИНТЕКС КИНА

ЕВРОАЗИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*