.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИНТЕГ. ЖИТАРИЦИ СО ЈАБОЛКО И БАНАНА ХИП

SKU: 05120206
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кашичка за деца
Овошје* 80% (јаболки* 30%, сок од јаболко* од концетрат од јаболков сок, банани* 25%) вода, ИНТЕГРАЛНИ ПЧЕНИЧНИ СНЕГУЛКИ* 4%, ИНТЕГРАЛНИ ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ* 0.9%, антиоксидант аскорбинска киселина. Содржи ГЛУТЕН. *од органско производство
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ХЕЕТС ЈЕЛОУ СЕЛЕКШН

ХЕЕТС ЈЕЛОУ СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ФЈУЗ ТИ ПРАСКА РОЗА ПЕТ 1,5Л

ФЈУЗ ТИ ПРАСКА РОЗА ПЕТ 1,5Л

72 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден