.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИНТЕГ. ЖИТАРИЦИ СО ОРИЗ И ОВОШЈЕ ХИП 190GR.

SKU: 05120205
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кашичка за деца
Овошје* 86% (јаболков сок* од концентрат од јаболков сок 38%, јаболки* 33%, праски* 15%), вода, гриз од ориз* 5%, регулатор на киселост калциум карбонат, антиоксидант аскорбинска киселина. Без глутен. *од органско производство
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*