.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИНСТАНТ ИН КАФЕ ГОЛД 200 ГР

SKU: 03220037
Достапност: На залиха
233 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Рстворлива мешавина од житен пијалок,гранулирана
60% печени житарки (јачмен,рж),35% инстант кафе,пржана цикорија,пржена шеќерна репка.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место и во хермерички затворено пакување.
GRANA
НИМЕКС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*