.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИНДОМИ ТЕСТЕНИНИ ДОМАШНА КОКОШКИНА 5Х70 ГР

SKU: 05031090
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Индоми пилешка супа со тестенини
Тестенини (65гх5): пченично брашно,рафинирано растително масло палмово (содржи антиоксидант: терцијален бутил хидрохинон),сол,кислород,регулатор (калиум карбонат,натриум карбонат,полифосфати), згуснувач(гуаргума),витамина Б2(рибофлавин).Зачинета мешавина (5гх5):сол, арома на пилешко, засилувач на вкус (мононатриев глутамат),крем од пченка,ектракт од квасец во прав,шеќер,лук во прав,кромид во прав,бибер,сушен целер во прав,куркума во прав.Алерген:пченица протеин (глутен),целер.
365 дена
Да се чува на амбиентална температура до 20 степени
Индо Адриатик
Колид фудс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*