.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИНДОМИ ТЕСТЕНИНИ ДОМАШЕН ЗЕЛЕНЧУК 5Х70 ГР

SKU: 05031091
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Индоми домана супа со вкус на зеленчук со тестенини.
Тестенини (65гх5): пченично брашно,рафинирано растително масло палмово (содржи антиоксидант;терцијален бутил хидрохинон),сол,кислород,регулатор (калиум карбонат,натриум карбонат,полифосфати),згуснувач (гуаргума), витамина Б2(рибофлавин).Зачинета мешавина (5гх5)сол, арома,ектракт од квасец во прав, црвен кромид во прав,праз во прав,бибер,лимонска киселина,целер во прав.,арома,куркума во прав.Алергеб:пченица протеин (глутен),целер.
365 дена
Да се чува на амбиентална температура до 20 степени
Индо Адриатик
Колид фудс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*