.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИМЛЕК ФЛЕРТ КАФЕ КАПУЧИНО 300МЛ

SKU: 03220437
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Стерилизиран млечен напиток
Пастеризирано,полуобезмастено млеко со 1,5% млечна маст,вода 10%,шеќер 4%,арома кафе 1%,инстант кафе 0,7%,згуснувачи:гуар гума,ксантан гума,карагенан,микрокристална целуоза и карбоксиметил целулоза.
Означен на амбалажата
Да се чува на собна температура.По отварање да се чува на температура до +6С и да се употреби во рок од 3дена.
Имлек - Р.Србија
Млекара АД Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

89 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

16 ден
Слика од ИМЛЕК ФЛЕРТ МАКИЈАТО 0.33 Л

ИМЛЕК ФЛЕРТ МАКИЈАТО 0.33 Л

79 ден
Слика од МИНУТ ПАЛЕНТА 500Г

МИНУТ ПАЛЕНТА 500Г

58 ден