.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

SKU: 11010294
Достапност: На залиха
78 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

UHT млеко од органско производство

Пастеризирано млеко со 2,8% млечна маст од органско производство.           

6 месеци           

На собна температура.

По отворањето да се чува на температура од 0 до 6°С и да се употреби во рок од три дена.   

АД ИМЛЕК        

Млекара АД Битола, ул. Ѓурчин Наумов Пљакот бр.1, Битола 7000, Република Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*