.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

SKU: 11010294
Достапност: На залиха
78 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

UHT млеко од органско производство

Пастеризирано млеко со 2,8% млечна маст од органско производство.           

6 месеци           

На собна температура.

По отворањето да се чува на температура од 0 до 6°С и да се употреби во рок од три дена.   

АД ИМЛЕК        

Млекара АД Битола, ул. Ѓурчин Наумов Пљакот бр.1, Битола 7000, Република Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧЕЗА ФСТАК ПЕЧЕН 100Г

ЧЕЗА ФСТАК ПЕЧЕН 100Г

69 ден
Слика од ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

28 ден
Слика од КИНДЕР ЧОКОФРЕШ 41.6Г

КИНДЕР ЧОКОФРЕШ 41.6Г

57 ден