.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИЛИРИЈА СЈАЈ ЗА ЧЕВЛИ ЦРН 75МЛ.

SKU: 31110021
Достапност: На залиха
92 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Средство за само светнување за обувки
Боја ,вода,восок,емулгатор ,смола,ланолин
4 години
Да се чува на места недостапни за деца, подалеку од дирекна сончева светлина
Илирија Интернационал
Илирија Интернационал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*