.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИГРАЧКА МОТОР,

SKU: 36030864
Достапност: На залиха
116 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска играчка моторчиња, димензии на пакување 13.5х 8.5см, со ширина 4.5смхартија, пластиканеограниченНа суво и чисто место, подаледку од влага и водаМасориенте. НР КинаСимпл Трејд М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*