.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИГРАЧКА МЕТАЛЕН КАМИОН

SKU: 36031289
Достапност: На залиха
185 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Играчка
Метал, пластика
Неограничен
На суво и чисто место, подаледку од влага и вода
Кина
 Solution D

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*