.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИГРАЧКА КУКЛА СО СВЕЧЕН ФУСТАН

SKU: 36060310
Достапност: На залиха
319 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска играчка кукла спакувана во кутија, димензии на пакување 22х 32.5см, со ширина 6смхартија, пластиканеограниченНа суво и чисто место, подаледку од влага и водаМасориенте. НР КинаСимпл Трејд М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*